Acro Wedstrijden

Reacreatoernooien:

  • 23 maart 2013 in Eeklo
  1. Recrea Balans 8-14 GROEP: Dewetticnk Luka, Moens Meddy en Van Der Meulen Fien: 9de plaats
  2. Recrea Balans 8-14 GROEP: Morel Mette, Vereecke Kiara en Vereecken Yaris: 21ste plaats
  3. Recrea Balans 14+ DUO: Van Hoecke Emile en Van Herreweghe Ivo: 6de plaats
  4. Recrea Balans 14+ DUO: Florin Amy en De La Ruelle Tiany: 7de plaats
  5. Recrea Balans 14+ DUO: Mathys Febe en Simkens Kato: 10de plaats
  6. Recrea Balans 14+ DUO: Morel Marit en Van De Jeugt Laura: 20ste plaats

 

A-I niveau:

  • PV3: 9 en 10 maart 2013 (Oud-Turnhout)
  1. A niveau 11-16 meisjes GROEP: Stout Jana, Van Zele Elena en Guilbert Niké: 16de plaats
  2. A niveau 12-18 meisjes GROEP: Deweirdt Amber, De Donder Amber en Van Eetvelde Isaiah: 8ste plaats
  3. A niveau 13+ meisjes GROEP: Willems Laura, De Neve Febe en De Neve Rune: 5de plaats
  • VK: 30 en 31 maart 2013 (Puurs)(Enkel A-niv)
  1. A niveau 13+ meisjes GROEP: Willems Laura, De Neve Febe en De Neve Rune: 6de plaats
  • BK: 27 en 28 april 2013 (Puurs)(Enkel A-niv)
  1. A niveau 13+ meisjes GROEP: Willems Laura, De Neve Febe en De Neve Rune: 5de plaats

 

B-C niveau:

  • PV2: 2 en 3 maart 2013 (Niel)
  1. C Beloften DUO: Andries Jasper en Stout Mathias: 7de plaats
  2. C Beloften GROEP: De Meyer Anais, Hermie Ella en Keukelier Morgan: 11de plaats
  3. C Juniores GROEP: Esprit Sien, Van De Woestijne Ilka en Va Heirseele Morgane: 12de plaats
  4. C Juniores GROEP: Van Ryckegem Justine, Guilbert Phaedra en Vanquickelberghe Manon: 16de plaats
  5. C Juniores GROEP: Carbonez Lies, Van Belle Merel en Verlinden Jana: 18de plaats
  6. C Juniores GROEP: De Craene Lisa, Van Durme Laura en Verbeek Nina: 26de plaats
  7. B Seniores GROEP: De Weirdt Hanna, Van Ryssel Anneleen en Vermeersch Nikki: 8ste plaats
  8. B Seniores GROEP: Stout Eline, Van Der Linden Eline en Baetsle Lisa: 9de plaats
  • PV3: 16 en 17 maart 2013 (Genk)
  1. C Beloften DUO: Andries Jasper en Stout Mathias: 8ste plaats
  2. C Beloften GROEP: De Meyer Anais, Hermie Ella en Keukelier Morgan: 14de plaats
  3. C Juniores GROEP: De Craene Lisa, Van Durme Laura en Verbeek Nina: 10de plaats
  4. C Juniores GROEP: Esprit Sien, Van De Woestijne Ilka en Va Heirseele Morgane: 16de plaats
  5. C Juniores GROEP: Van Ryckegem Justine, Guilbert Phaedra en Vanquickelberghe Manon: 22ste plaats
  6. B Seniores GROEP: De Weirdt Hanna, Van Ryssel Anneleen en Vermeersch Nikki: 7de plaats
  7. B Seniores GROEP: Hermie Yana, Daeren Lore en Matthys Steffi: 13de plaats
  8. B Seniores GROEP: Stout Eline, Van Der Linden Eline en Baetsle Lisa: 14de plaats
  • VK: 30 en 31 maart 2013 (Puurs)(Enkel B-niv)
  1. B Seniores GROEP: Stout Eline, Van Der Linden Eline en Baetsle Lisa: 6de plaats
  2. B Seniores GROEP: De Weirdt Hanna, Van Ryssel Anneleen en Vermeersch Nikki: 8ste plaats
  • VK: 21 april 2013 (Bazel, Kruibeke)(Enkel C-niv)
  1. C Beloften GROEP: De Meyer Anais, Hermie Ella en Keukelier Morgan: 11de plaats
  2. C Juniores GROEP: De Craene Lisa, Van Durme Laura en Verbeek Nina: 11de plaats
  • BK: 27 en 28 april 2013 (Puurs)(Enkel B-niv)
  1. B Seniores GROEP: Stout Eline, Van Der Linden Eline en Baetsle Lisa: 8ste plaats
  2. B Seniores GROEP: De Weirdt Hanna, Van Ryssel Anneleen en Vermeersch Nikki: 9de plaats

 

Overige wedstrijden:

  • 5 - 6 en 7 april 2013 FIAC (Puurs)
  1. Juniores + WG: Willems Laura, De Neve Febe en De Neve Rune: 6de plaats in de Finale
  2. Juniores + WG: Hermie Yana, Mathys Steffy en Daere Lore: 12de plaats in de voorronde
  3. Youth I2 GROEP: Hermie Ella, Van Zele Elena en De Meyer Anaïs: 16de plaats in de voorronde
  4. Youth I2 GROEP: Moens Libby, Cattoire Amy en Deweirdt Hanna: 18de plaats in de voorronde